Özel Uçak Kiralama

Dohajet air olarak, tur operatörlerine, özel şirketlere, kamu kuruluşlarına, vakıf / dernek ve tüzel kişilerin özel uçak kiralama ihtiyaçlarında en iyi konforu, en uygun fiyatı ve güvenli bir uçuş için kalite standartlarından ödün vermeden piyasa koşullarındaki en iyi seçeneklerle özel uçak kiralama fiyatları sunarız, müşterilerimize en iyi hizmet deneyimini vermek için kendimizi sürekli geliştirir ve müşterilerimizin memnuniyetini en büyük prensip ediniriz.

Özel uçak kiralama servisimiz müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir.

İş seyahatleri için planlanan uçuşlar için özel jet,
Diplomatik uçuşlar için özel uçak,
Üst düzey şirket yöneticilerin seyahatleri için planlanan uçuşlar
Özel şirket organizasyonlarında personelin transferleri için planlanan uçuşlar
Konser ve gösteri turları için planlanan uçuşlar
Spor organizasyonları için planlanan uçuşlar
Deniz uçakları ile planlanan uçuşlar
Konularında uzman personelimiz talep ve ihtiyaçların karşılanması ve müşterilerimize piyasa koşullarındaki en uygun uçak ve fiyat tekliflerine ulaşmak için yerli/yabancı tüm uçak şirketleri ile 7/24 iletişim halindedir.

Özel uçak kiralama fiyatları almak isterseniz dohajet air adresimizden hızlıca bizimle

Özel uçak kiralama süreci hızlıca bir telefonla veya online uçuş talebi yapılacak oluşturulabilir. Doğru jete karar verildikten sonra, gidilecek rotaya göre havayolu şirketi ülkenin iniş izni, havalimanı ppr, slot izinleri, üzerinden geçilecek ülkelerin üst geçiş izinleri ve havalimanı yer hizmetleri gibi bazı ayarlamalar yapar. Bu ayarlamalar, uçuşu direk olarak etkileyeceğinden, hatta uçuşun iptaline bile yol açabileceğinden çok önemlidir ki bu hiç istenmeyen bir durumdur.
Bu yüzden Dohajet air çok profesyonel bir operasyon ekibiyle çalışır. Profesyonellerle çalışırsanız, uçağınıza binip gideceğiniz yere doğru hızlıca yola çıkarsınız.

Özel jet uçuşlarının fiyatları müşterilerimize paket teklif halinde sunulur ve her şey dahil konseptindedir. Uçuşun saatine göre bu hesaplanır. Uçuş süresi ücret konusunda ana belirleyicidir unsurdur. Bazı özel yemek istekleri, internet kullanımı gibi bazı ek masraflar da oluşabilir. Bir özel jet seyahatinin ücretini hesaplarken, eğer tek yön bir uçuşsa intikal uçuş ücreti de hesaba katılmalıdır. İntikal uçuşları aynı zamanda boç bacak uçuşlar olarak da adlandırılır ve bu uçuşlar çok daha ucuz olabilirler. Dohajet air, özel jet taleplerinizi eşleştirebileceğiniz çok geniş bir boş bacak ağına sahiptir.

Özel jetler basitleştirilmiş prosedürler sayesinde en kolay hava ulaşımı şeklidir. Dohajet air yolcuları genellikle içerisinde vip salonlar, ekip dinlenme odaları, uçağa hızlı geçiş gibi imkanların sunulduğu ayrı terminaller kullanırlar. Uçak içi hizmetler de yolcuların konforu için çok çeşitlidir. Bu hizmetlerden bazıları uçuş esnasında internet erişimi, duş odaları, yatak odaları, konferans salonları, ayrılmış kabinler, vb.

Diğer yazılarımızı okumak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Yazılar

Özel Jet Kiralama Fiyatları

Dohajet air dünyanın her yerinden, bir havaalanın olduğu herhangi bir noktadan diğer bir noktaya hızlı bir şekilde en iyi hizmeti en iyi...

Özel Uçak Kiralama

Dohajet air olarak, tur operatörlerine, özel şirketlere, kamu kuruluşlarına, vakıf / dernek ve tüzel kişilerin özel uçak kiralama ihtiyaçlarında en iyi konforu,...

Günü Birlik Abant Turu

Eşsiz bir doğa olayına tanıklık etmek istiyorsanız Günü birlik Abant turu tam size göre. Kışı ayrı bir muhteşemlikte olan Abant gölünün, yazı,...

Kategoriler